Budownictwo i aranżacja

Pomysły na wystrój salonu z meblami na zamówienie

Pomysły na wystrój salonu z meblami na zamówienie

W obliczu wielkich dyskontów meblowych oraz setek firm oferujących gotowe meble w Internecie urządzenie salonu nie powinno stanowić żadnego problemu. Jednak co, jeśli nie chcemy mieć pokoju wyposażonego na zasadzie „kopiuj/wklej” z katalogu. Chcemy, aby nasze pomieszczenie było wyjątkowe lub jest w nietypowych wymiarach i ciężko dopasować gotowe zestawy. I co chyba najistotniejsze – mamy jasno określone oczekiwania i wymagania co do funkcji, jaką meble mają pełnić.

Meble na wymiar rozwiązaniem każdego problemu

Analizując wszystkie powyższe problemy, znajdziemy jedno idealne rozwiązanie. Meble na zamówienie do salonu zapewnia nam indywidualność wystroju przy równoczesnym spełnieniu wszystkich potrzeb. Firmy specjalizujące się w projektowaniu zabudowy po odpowiedniej konsultacji z klientem idealnie dopasowują swoje propozycje do konkretnych uwag i wskazówek. Gotowe zestawy meblowe narzucają nam pewien schemat dotyczący ustawienia sprzętu, sposobu przechowywania, równocześnie ograniczając naszą przestrzeń.

Meble na wymiar dają pełną swobodę

Podczas etapu projektowania możemy dokładnie sprecyzować: jak ma wyglądać zabudowa; ile potrzebujemy np. szuflad, czy półek; czy potrzebujemy spersonalizowanych szafek od przechowywania. Takie rozwiązanie daje milion możliwości i nie ogranicza nas nic prócz nasza własna wyobraźnia. Często projektanci pozwalają sobie sugerować rewelacyjne designerskie rozwiązania, które sprawią, że nasz salon będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Wszystko, żeby zapewnić najwyższą jakość, wygodę i komfort podczas korzystania mebli. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie w momencie, kiedy nasz salon jest nieustawny i ciężko zagospodarować przestrzeń.

Dla lubiących porządek i prostotę meble z drzwiami przesuwnymi

Bardzo popularnym rozwiązaniem, w stylu ascetycznego wystroju, jest zamówienie szaf przesuwnych. Rozwiązanie to pozwala zachować czystą i prostą przestrzeń salonu. Projektując taką szafę, z łatwością można ukryć przedmioty codziennego użytku, np. telewizor we wnętrzu szafy, który ukaże się naszym oczom, dopiero kiedy będziemy chcieli z niego skorzystać.

Udostępnij