Handel i usługi

Przegląd najlepszych ekspresów tradycyjnych

Przegląd najlepszych ekspresów tradycyjnych

Bezzera to najstarsza fabryka ekspresów automatycznych do kawy, która w swoich produktach łączy tradycję z innowacyjnymi technologiami. Ekspresy Bezzera cechują się najwyższą jakością, a ich historia sięga czterech pokoleń wstecz. Technologia zastosowana w tych ekspresach jest stale rozwijana, aby zapewnić jak najnowocześniejsze rozwiązania. Oto polecane ekspresy tradycyjne marki Bezzera:

Bezzera ARCADIA

Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie ekspres do kawy, jaki znajduje się w ofercie marki Bezzera. Jest on dostępny w dwóch wersjach – Arcadia DE PID lub Arcadia DE Brewing Profile. Posiada regulowaną temperaturę grup zaparzania oraz możliwość dokładnego ustawienia współczynnika zaparzania. Każdy przycisk ma też dostosowany profil ciśnienia. Ekspres ten umożliwia przygotowanie kawy przy użyciu metody parzenia kroplowego.

Bezzera B2013 AL

Jest to niezwykle wszechstronny model ekspresu, który można użytkować również w warunkach mobilnych, co niewątpliwie jest jego ogromną zaletą. Zarówno do uruchomienia, jak i zakończenia procesu parzenia kawy wykorzystuje się dźwignię, która wytwarza ciśnienie, bez konieczności użycia zasilania elektrycznego. Wysoka wytrzymałość dźwigni pozwala na jej użytkowanie przez 200.000 cykli.

Bezzera ELLISSE PID

Model ten, tak jak inne ekspresy tradycyjne marki Bezzera, posiada korpus ze stali nierdzewnej. Jego dodatkowym atutem jest wyświetlacz LCD, dzięki któremu można ustawić automatyczne włączanie i wyłączanie. Możliwe jest również sprawdzenie liczby zaparzonych kaw. Ekspres ten posiada dyszę pary AUTO-FOAMER, pozwalającą na otrzymanie idealnej pianki o odpowiedniej temperaturze.

Bezzera EAGLE

Ten niezwykle efektowny ekspres do kawy jest repliką maszyn z okresu Belle Epoque, dzięki czemu wyróżnia się spośród innych modeli swoim oryginalnym wyglądem. Jego ręcznie wykonany korpus z mosiądzu cechuje się elegancją i unikatowością. Na jego szczycie umieszczony jest orzeł. Tak jak pozostałe ekspresy Bezzera, automatycznie wyłącza on nagrzewanie, gdy w bojlerze nie ma wody.

Udostępnij