Gastronomia i hotelarstwo

Polska kuchnia w Krakowie. Gdzie zjeść?

Polska kuchnia w Krakowie. Gdzie zjeść?

Dobra restauracja to nie tylko smaczne jedzenie, chociaż to jest najważniejsze, ale również odpowiedni klimat i miła obsługa. Planując pobyt w Krakowie mamy do wyboru mnóstwo różnych miejsc oferujących posiłki. Warto jednak przed przyjazdem zorientować się gdzie znajdziemy najlepsze dania, żeby później się nie rozczarować wybierając pierwsza lepszą restaurację.

Tradycyjne polskie dania to pewien element historii naszego kraju. Bez wątpienia Kuchnia ta jest dobrze znana wszystkim polakom i często gości na naszych stołach, zatem każdy chciałby, aby smakowała ona jak najlepiej. Kraków to miasto związane z historią polski, więc grzechem byłoby ominąć restauracje specjalizująca się w prawdziwej kuchni polskiej.

Będąc w Krakowie, warto zajrzeć do Restauracji Pod Baranem, gdzie serwują wyśmienite dania kuchni polskiej. W menu tej restauracji znajdziemy znakomite polskie dania m.in. flaki wołowe, kotlet schabowy, barszcz czerwony, pierogi, bigos po staropolsku, zraz z polędwicy zawijany w sosie, pieczeń z sarny po staropolsku, dania rybne u wiele innych. Oprócz kuchni polskiej skosztować można także dania typowo krakowskie tj. śledź po krakowsku, maczanka po krakowsku, żurek po krakowsku.

Restauracja pod Baranem posiada także odrębną bogatą kartę menu dla osób będących na diecie bezglutenowej. Zatem jest to idealne miejsce dla każdego klienta bez wyjątków, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zwiedzając przepiękny Kraków warto, chociaż na chwile usiąść i spróbować idealnie przygotowanych polskich przysmaków.
Bez wątpienia jest to najlepsza restauracja w Krakowie zająca się na gotowaniu oraz przygotowująca dania bezglutenowe.

Restauracja pod Baranem to idealne miejsce przyciągające nie tylko smakiem, ale także niespotykanym wystrojem sali, gdzie możemy się poczuć naprawdę wyjątkowo.

Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco oraz ze świeżych produktów przez najlepszych kucharzy, którzy gotują nie dlatego, z musza, ale robią to z pasją.

Polska kuchnia w Krakowie to nie tylko odpowiednio skomponowane składniki, ale całe serce dawnej polskiej stolicy nie zapominając oczywiście o pięknych widokach i zabytkach.

Udostępnij