Zdowie i uroda

TOP 3 kursy dla każdego trenera personalnego i instruktora

TOP 3 kursy dla każdego trenera personalnego i instruktora

Bycie instruktorem to nie tylko ukończenie odpowiedniego kursu, po którym otrzymujemy satysfakcjonujący nas papierek, ale również ciągłe doszkalanie się w każdym aspekcie specjalizacji. Jeżeli chcemy pozostać profesjonalistami, to musimy korzystać z kursów, które dadzą nam najlepszy możliwy zakres wiedzy i umiejętności, które będzie warto przekazać dalej.

Kurs rekreacji ruchowej

Każdy instruktor, oprócz typowej wiedzy odnośnie do zdrowia i celów treningów personalnych, powinni także zdawać sobie sprawę, czym właściwie jest rekreacja. Kursy dla trenerów i instruktorów to nie tylko ćwiczenia, ale również różnego rodzaju wykłady. Osoby, które zdecydują się na takie szkolenie, mogą liczyć na kompleksowe przekazanie wiedzy, która pozwoli na lepsze podejście do uczestników każdego treningu. Podczas szkolenie każdy instruktor dowie się, czym jest teoria i oczywiście metodyka rekreacji. W tym wszystkim zawarte będą również takie elementy, jak biologiczne podstawy rekreacji i ćwiczenia typowo relaksujące. Warto zdecydować się na takie szkolenie, jeśli zależy nam nie tylko na zdrowym podejściu, ale również na umiejętności dobrej zabawy, również podczas wszelkiego rodzaju ćwiczeń.

Kurs BeBo®

Ten kompleksowy kurs ułożony jest specjalnie dla kilku grup instruktorów. Najlepszymi uczestnikami dedykowanymi są fizjoterapeuci, położne, instruktorzy fitness i trenerzy personalni. Tematyka kursu traktuje trening mięśni dna miednicy jako wyjątkowo istotny, czym faktycznie jest. Doświadczeni instruktorzy kursu wskażą uczestnikom drogę i procedury, jakie należy przeprowadzać w przypadku leczenia nietrzymania moczu lub w przypadku wsparcia kobiet w trakcie i po ciąży. Umiejętności zdobyte w ciągu godzin szkolenia zdecydowanie przydadzą się w praktyce każdej osoby pracującej z drugim człowiekiem w zakresie treningu i pracy nad ciałem.

Kursy dla instruktorów zajęć dla kobiet w ciąży

Ciąża to stan wyjątkowy i niestety nie każda przyszła mama może korzystać z jego dobroci. Każdy instruktor, który zamierza pomagać kobietom w stanie błogosławionym, powinien znać wpływ ćwiczeń na stan zdrowia kobiety. Na szkoleniu tego typu instruktor dowie się miedzy innymi jaki wpływ ma ciąża na układy wewnętrzne kobiety, jakie są najczęstsze dolegliwości ciążowe, czy też jaki wpływ ma wysiłek fizyczny na dziecko i jego przyszłą mamą. Kompleksowa wiedza przekazana w takim szkoleniu pomoże trenerom prowadzić zdrowe ćwiczenia i regularne treningi dla swoich trenujących.

Udostępnij