Ślub i wesele

Wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski

Organizacja przyjęcia kawalerskiego bądź panieńskiego należy do świadka i świadkowej i doprawdy jest nie lada zadaniem. W końcu organizujemy imprezę, która ma być symbolicznym pożegnaniem ze stanem panieńskim/ kawalerskim i wkroczeniem w nowy etap życia. Jednak nie każdy czeka na klasyczną wersję wieczoru panieńskiego/ kawalerskiego w postaci wielkiego picia w klubie i picia do ostatniego tchu.

Coraz częściej świadkowie decydują się na organizację nietypowego przyjęcia.

Przyjęcie takie na długo pozostanie w pamięci państwa młodych. Bardzo często wieczór przeistacza się w dłuższy wyjazd, kilkudniowy wypad w nieznane. Może to być w przypadku kobiet jakieś ekskluzywne Spa, czy nawet kilkudniowy wypad do ciepłego kraju. Panowie wolą ekstremalne wersje, a przykład weekend survivalowy czy wynajęcie domku nad jeziorem na męski wyjazd.

Bardzo popularne są również imprezy tematyczne.

Na przykład taneczne, sportowe, kulinarne. Imprezy tematyczne mają wiele fanów, szczególnie, gdy są dla przyszłych małżonków zupełnym zaskoczeniem i nowością. Całkiem często odbywają się również bardzo kameralne przyjęcia w niewielkim gronie, które mają miejsce w domowym zaciszu.

Nie każdy przecież lubi spędzać czas w zatłoczonych i głośnych klubach.

Istnieją inne rodzaje rozrywek. Grunt to zorganizować taką imprezę z okazji wieczoru panieńskiego, czy kawalerskiego, aby była ona dla panny i pana młodego niezapomnianym wydarzeniem spędzonym w gronie bliskich przyjaciół. Miejsce i temat nie mają tak naprawdę znaczenia, bo atmosferę tej imprezy tworzą przede wszystkim ludzie.

Udostępnij