Ślub i wesele

Ślub i transport

Ślub i transport

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdego człowieka. Wesele natomiast jest uwieńczeniem całego zdarzenia. Można je porównać do wisienki na torcie…

Dopracowanie szczegółów do perfekcji gwarantuje sukces i niezapomniane wspomnienia nie tylko dla pary młodej, ale i ich gości. Jednym z problemów jest transport weselny.

Transport pary młodej

W zależności od zasobności portfela przyszłych małżonków, możliwy jest wynajem przeróżnych aut. Ceny wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Dostępne są przeróżne modele: mercedesów, limuzyn, jaguarów, a nawet aut zabytkowych. Istotne są preferencje motoryzacyjne oraz wyobraźnia pary młodej. Jak to mówią – do wyboru do koloru. Ceny naliczane są zazwyczaj za usługę, która nie jest związana z liczbą przebytych kilometrów.

Autokar na wesele

Wynajem autokaru na wesele to idealne rozwiązanie. Jego koszt jest stosunkowo niższy od tego, który mieliby ponieść goście weselni. Ponadto pozwala na swobodną zabawę oraz spożycie alkoholu przez wszystkich przybyłych. Odchodzi wówczas problem powrotu z uroczystości. Autokar może spokojnie pomieścić kilkadziesiąt osób, a gości z poza miasta, w którym odbywa się uroczystość, z pewnością ucieszy możliwość dojazdu wynajętym transportem.

Transport osób na wesele – oferty

Ceny wahają się od 100 do kilku tysięcy zł. W zależności od ilości miejsc oraz ofert konkretnej firmy.

Większość cenników obejmuje koszt transportu z uwagi na liczbę przebytych kilometrów oraz czas usługi. Przykładowa firma za 2 godz. w obrębie Warszawy oraz trasę do 40 km, liczy sobie 500 zł + 8% VAT. Wynajem na 6 godz. do 150 km to koszt 850 zł + 8% VAT, a za przekroczenie limitu naliczane jest dodatkowo 3,50 + 8 % VAT za każdy przekroczony km.

Oferty zawierają: przejazd gości do kościoła, transport z kościoła do sali weselnej oraz odwiezienie gości do domu. To wspaniałe rozwiązanie dla przybyłych osób, które nie muszą martwić się o to czy znajdą kościół, bądź sale weselną. Ile zapłacą za taksówkę lub paliwo, czy też w jaki sposób wrócą do domu?

ComfortClass

Udostępnij